DATUM TEKMOVANJE POKAL
08.06 Pokal Krško
Cesta krških žrtev 131, 8270 Krško
Tekmovalcev: 116
Borb: 155
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. cicibani U8
ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
08.06. 12:59
01.06 Mladinski pokal Leibnitz
Lipnica
Tekmovalcev: 581
Borb: 1006
mladinci
mladinke
Rezultati vpisani
04.06. 09:49
25.05 Evropski pokal Podčetrtek
3254 Podčetrtek
Tekmovalcev: 230
Borb: 462
člani
članice
Rezultati vpisani
29.05. 06:04
24.05 Grand Prix Hohhot
Hohhot
Tekmovalcev: 301
Borb: 458
člani
članice
Rezultati vpisani
27.05. 13:54
19.05 Palijev memorial
Ljubljana
Tekmovalcev: 205
Borb: 372
ml. kadetinje
ml. kadeti
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
19.05. 12:22
18.05 Kadetski pokal Bielsko-Biala
43-300 Bielsko-Biala
Tekmovalcev: 572
Borb: 1040
kadeti
kadetinje
Rezultati vpisani
21.05. 08:58
11.05 DP ml.člani/ ml.članice
Grossmanova ulica 7, 9240 Ljutomer
Tekmovalcev: 78
Borb: 103
ml. člani
ml. članice
Rezultati vpisani
11.05. 15:12
10.05 Grand Slam Baku
Baku
Tekmovalcev: 431
Borb: 650
člani
članice
Rezultati vpisani
12.05. 17:30
04.05 Evropski pokal Sarajevo
Sarajevo
Tekmovalcev: 230
Borb: 494
člani
članice
Rezultati vpisani
12.05. 17:55
27.04 Baumgartnov pas
Mladinska ulica 29, 2000 Maribor
Tekmovalcev: 175
Borb: 222
člani
članice
kadeti
kadetinje
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. dečki
st. deklice
ml. člani
ml. članice
Rezultati vpisani
27.04. 16:07
13.04 Pokal Ptuja
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
Tekmovalcev: 377
Borb: 400
ml. člani
ml. članice
mladinci
mladinke
ml. deklice
ml. dečki
kadeti
kadetinje
st. dečki
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
13.04. 17:43
13.04 Evropski pokal Dubrovnik
Dubrovnik
Tekmovalcev: 234
Borb: 452
člani
članice
Rezultati vpisani
30.04. 08:18
06.04 Pokal Novega mesta
8000 Novo mesto
Tekmovalcev: 146
Borb: 237
ml. deklice
ml. dečki
st. deklice
st. dečki
Rezultati vpisani
06.04. 12:11
06.04 Mladinski pokal Lignano
33054 Lignano Sabbiadoro
Tekmovalcev: 603
Borb: 1042
mladinci
mladinke
Rezultati vpisani
09.04. 10:43
06.04 Kadetski pokal Teplice
Teplice
Tekmovalcev: 771
Borb: 1372
kadeti
kadetinje
Rezultati vpisani
09.04. 08:42
05.04 Grand Prix Antalya
Antalya
Tekmovalcev: 479
Borb: 714
člani
članice
Rezultati vpisani
07.04. 19:11
30.03 Pokal Bežigrada
Ljubljana
Tekmovalcev: 424
Borb: 818
st. dečki
st. deklice
ml. kadeti
ml. kadetinje
ml. dečki
ml. deklice
Rezultati vpisani
30.03. 17:46
29.03 Grand Prix Tbilisi
Tbilisi
Tekmovalcev: 370
Borb: 586
člani
članice
Rezultati vpisani
03.04. 14:51
23.03 DP člani/članice
9220 Lendava
Tekmovalcev: 97
Borb: 168
člani
članice
Rezultati vpisani
24.03. 06:21
23.03 DP ml.kadeti/ml.kadetinje
9220 Lendava
Tekmovalcev: 209
Borb: 323
ml. kadeti
ml. kadetinje
Rezultati vpisani
24.03. 07:54
16.03 Pokal Murske Sobote
9000 Murska Sobota
Tekmovalcev: 133
Borb: 232
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
16.03. 15:02
16.03 JUNIOR Koroška Open 2019
Koroška cesta 51, 2370 Dravograd
Tekmovalcev: 90
Borb: 146
mladinci
mladinke
Rezultati vpisani
20.03. 08:41
15.03 Grand Slam Ekaterinburg
Jekaterinburg
Tekmovalcev: 353
Borb: 538
člani
članice
Rezultati vpisani
21.03. 13:24
09.03 Pokal Žirov
4226 Žiri
Tekmovalcev: 289
Borb: 477
st. dečki
st. deklice
ml. dečki
ml. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. cicibani U8
ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
09.03. 15:53
09.03 Kadetski pokal Zagreb
Zagreb
Tekmovalcev: 721
Borb: 1372
kadeti
kadetinje
Rezultati vpisani
12.03. 09:07
08.03 Grand Prix Marrakesh
Marakeš
Tekmovalcev: 440
Borb: 682
člani
članice
Rezultati vpisani
12.03. 08:17
03.03 DP mladinci/mladinke
6000 Koper - Capodistria
Tekmovalcev: 129
Borb: 226
mladinci
mladinke
Rezultati vpisani
03.03. 13:49
03.03 DP pasovi
6000 Koper - Capodistria
Tekmovalcev: 58
Borb: 73
člani
članice
Rezultati vpisani
03.03. 15:09
22.02 Grand Slam Dusseldorf
Düsseldorf
Tekmovalcev: 603
Borb: 874
člani
članice
Rezultati vpisani
25.02. 14:00
16.02 Continental open Oberwart
7400 Oberwart
Tekmovalcev: 179
Borb: 261
članice
Rezultati vpisani
22.02. 07:53
09.02 Pokal Lendave
Kranjčeva ulica 44, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 261
Borb: 412
ml. kadeti
ml. kadetinje
mladinci
mladinke
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
09.02. 16:01
09.02 Kadetski pokal Follonica
58022 Follonica
Tekmovalcev: 590
Borb: 1008
kadeti
kadetinje
Rezultati vpisani
12.03. 09:15
07.02 Grand Slam Paris
Pariz
Tekmovalcev: 570
Borb: 842
člani
članice
Rezultati vpisani
14.02. 12:58
03.02 Apolon Open 2019
Šolska ulica 10, 2311 Hoče
Tekmovalcev: 537
Borb: 896
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
03.02. 17:35
26.01 DP kadeti/kadetinje
2000 Maribor
Tekmovalcev: 158
Borb: 249
kadeti
kadetinje
Rezultati vpisani
06.02. 15:52
26.01 DP st.dečki/st.deklice
2000 Maribor
Tekmovalcev: 221
Borb: 458
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
26.01. 16:43
24.01 Grand Prix Tel Aviv
Tel Aviv
Tekmovalcev: 373
Borb: 618
člani
članice
Rezultati vpisani
29.01. 20:20
19.01 Pohorski Bataljon
Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica
Tekmovalcev: 155
Borb: 261
člani
kadeti
kadetinje
Rezultati vpisani
19.01. 16:18
12.01 Pokal KBV Lendava
Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 313
Borb: 511
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
12.01. 14:15