DATUM TEKMOVANJE POKAL
12.10 Pokal Komende
Glavarjeva cesta 37, 1218 Komenda
Tekmovalcev: 425
Borb: 659
ml. dečki
ml. deklice
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. dečki
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. cicibani U8
ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
12.10. 15:11
05.10 Pokal Dupleka
2000 Maribor
Tekmovalcev: 202
Borb: 278
kadeti
kadetinje
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
05.10. 13:41
28.09 Judo Prlekija Open
9240 Ljutomer
Tekmovalcev: 195
Borb: 306
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
28.09. 12:47
21.09 Pokal Oplotnice
2317 Oplotnica
Tekmovalcev: 224
Borb: 387
st. dečki
st. deklice
ml. dečki
ml. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
24.09. 06:26
08.06 Pokal Krško
Cesta krških žrtev 131, 8270 Krško
Tekmovalcev: 116
Borb: 155
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. cicibani U8
ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
08.06. 12:59
19.05 Palijev memorial
Ljubljana
Tekmovalcev: 205
Borb: 368
ml. kadetinje
ml. kadeti
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
19.05. 12:22
27.04 Baumgartnov pas
Mladinska ulica 29, 2000 Maribor
Tekmovalcev: 175
Borb: 214
člani
članice
kadeti
kadetinje
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. dečki
st. deklice
ml. člani
ml. članice
Rezultati vpisani
27.04. 16:07
06.04 Pokal Novega mesta
8000 Novo mesto
Tekmovalcev: 146
Borb: 237
ml. deklice
ml. dečki
st. deklice
st. dečki
Rezultati vpisani
06.04. 12:11
30.03 Pokal Bežigrada
Ljubljana
Tekmovalcev: 424
Borb: 818
st. dečki
st. deklice
ml. kadeti
ml. kadetinje
ml. dečki
ml. deklice
Rezultati vpisani
30.03. 17:46
16.03 Pokal Murske Sobote
9000 Murska Sobota
Tekmovalcev: 133
Borb: 228
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
16.03. 15:02
09.03 Pokal Žirov
4226 Žiri
Tekmovalcev: 289
Borb: 472
st. dečki
st. deklice
ml. dečki
ml. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. cicibani U8
ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
09.03. 15:53
16.02 Guštanj Open 2019
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 213
Borb: 311
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
ml. kadeti
ml. kadetinje
Rezultati vpisani
16.02. 14:30
09.02 Pokal Lendave
Kranjčeva ulica 44, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 261
Borb: 412
ml. kadeti
ml. kadetinje
mladinci
mladinke
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
09.02. 16:01
03.02 Apolon Open 2019
Šolska ulica 10, 2311 Hoče
Tekmovalcev: 536
Borb: 896
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
03.02. 17:35
26.01 DP st.dečki/st.deklice
2000 Maribor
Tekmovalcev: 221
Borb: 457
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
26.01. 16:43
12.01 Pokal KBV Lendava
Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 313
Borb: 507
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
12.01. 14:15