DATUM | TEKMOVANJE | POKAL | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
21.12 | Memorial Nika Vrabla 2000 Maribor |
Tekmovalcev: 208 Borb: 342 |
Ml. dečki Ml. deklice St. dečki St. deklice |
Rezultati vpisani 21.12. 12:36 |
||
07.12 | Novoletni turnir Celje |
Tekmovalcev: 312 Borb: 506 |
Ml. kadeti Ml. kadetinje Ml. dečki Ml. deklice St. dečki St. deklice |
Rezultati vpisani 11.12. 07:47 |
||
16.11 | Mini Nagaoka Na gaju 2, 1000 Ljubljana |
Tekmovalcev: 498 Borb: 891 |
St. dečki St. deklice Ml. dečki Ml. deklice Ml. kadeti Ml. kadetinje |
Rezultati vpisani 16.11. 17:51 |
||
26.10 | Pokal Beltincev 9231 Beltinci |
Tekmovalcev: 169 Borb: 288 |
St. dečki St. deklice Ml. dečki Ml. deklice |
Rezultati vpisani 26.10. 11:11 |
||
12.10 | Pokal Komende Glavarjeva cesta 37, 1218 Komenda |
Tekmovalcev: 424 Borb: 648 |
Ml. dečki Ml. deklice Ml. kadeti Ml. kadetinje St. dečki St. deklice Ml. cicibani U10 Ml. cicibanke U10 Ml. cicibani U8 Ml. cicibanke U8 |
Rezultati vpisani 12.10. 15:11 |
||
05.10 | Pokal Dupleka 2000 Maribor |
Tekmovalcev: 202 Borb: 278 |
Kadeti Kadetinje Ml. dečki Ml. deklice St. dečki St. deklice Ml. cicibani U10 Ml. cicibanke U10 |
Rezultati vpisani 05.10. 13:41 |
||
28.09 | Judo Prlekija Open 9240 Ljutomer |
Tekmovalcev: 193 Borb: 306 |
Ml. kadeti Ml. kadetinje St. dečki St. deklice |
Rezultati vpisani 28.09. 12:47 |
||
21.09 | Pokal Oplotnice 2317 Oplotnica |
Tekmovalcev: 224 Borb: 380 |
St. dečki St. deklice Ml. dečki Ml. deklice Ml. cicibani U10 Ml. cicibanke U10 |
Rezultati vpisani 24.09. 06:26 |
||
08.06 | Pokal Krško Cesta krških žrtev 131, 8270 Krško |
Tekmovalcev: 116 Borb: 155 |
Ml. dečki Ml. deklice St. dečki St. deklice Ml. cicibani U10 Ml. cicibanke U10 Ml. cicibani U8 Ml. cicibanke U8 |
Rezultati vpisani 08.06. 12:59 |
||
19.05 | Palijev memorial Ljubljana |
Tekmovalcev: 205 Borb: 368 |
Ml. kadetinje Ml. kadeti St. dečki St. deklice |
Rezultati vpisani 19.05. 12:22 |
||
27.04 | Baumgartnov pas Mladinska ulica 29, 2000 Maribor |
Tekmovalcev: 189 Borb: 234 |
Člani Članice Kadeti Kadetinje Ml. kadeti Ml. kadetinje St. dečki St. deklice Ml. člani Ml. članice |
Rezultati vpisani 19.03. 07:18 |
||
06.04 | Pokal Novega mesta 8000 Novo mesto |
Tekmovalcev: 149 Borb: 234 |
Ml. deklice Ml. dečki St. deklice St. dečki |
Rezultati vpisani 10.11. 10:24 |
||
30.03 | Pokal Bežigrada Ljubljana |
Tekmovalcev: 424 Borb: 818 |
St. dečki St. deklice Ml. kadeti Ml. kadetinje Ml. dečki Ml. deklice |
Rezultati vpisani 30.03. 17:46 |
||
16.03 | Pokal Murske Sobote 9000 Murska Sobota |
Tekmovalcev: 140 Borb: 228 |
Ml. kadeti Ml. kadetinje St. dečki St. deklice |
Rezultati vpisani 16.03. 15:02 |
||
09.03 | Pokal Žirov 4226 Žiri |
Tekmovalcev: 289 Borb: 472 |
St. dečki St. deklice Ml. dečki Ml. deklice Ml. cicibani U10 Ml. cicibanke U10 Ml. cicibani U8 Ml. cicibanke U8 |
Rezultati vpisani 09.03. 15:53 |
||
16.02 | Guštanj Open 2019 Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem |
Tekmovalcev: 213 Borb: 311 |
Ml. dečki Ml. deklice St. dečki St. deklice Ml. kadeti Ml. kadetinje |
Rezultati vpisani 16.02. 14:30 |
||
09.02 | Pokal Lendave Kranjčeva ulica 44, 9220 Lendava |
Tekmovalcev: 261 Borb: 412 |
Ml. kadeti Ml. kadetinje Mladinci Mladinke Ml. cicibani U10 Ml. cicibanke U10 Ml. dečki Ml. deklice St. dečki St. deklice |
Rezultati vpisani 09.02. 16:01 |
||
03.02 | Apolon Open 2019 Šolska ulica 10, 2311 Hoče |
Tekmovalcev: 531 Borb: 896 |
Ml. dečki Ml. deklice St. dečki Ml. kadeti Ml. kadetinje St. deklice Ml. cicibani U10 Ml. cicibanke U10 |
Rezultati vpisani 03.02. 17:35 |
||
26.01 | DP st.dečki/st.deklice 2000 Maribor |
Tekmovalcev: 221 Borb: 457 |
St. dečki St. deklice |
Rezultati vpisani 26.01. 16:43 |
||
12.01 | Pokal KBV Lendava Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava |
Tekmovalcev: 313 Borb: 507 |
Ml. dečki Ml. deklice St. dečki St. deklice |
Rezultati vpisani 12.01. 14:15 |