DATUM TEKMOVANJE POKAL
07.12 Novoletni turnir
Celje
Tekmovalcev: 312
Borb: 510
ml. kadeti
ml. kadetinje
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
07.12. 17:13
16.11 Mini Nagaoka
Na gaju 2, 1000 Ljubljana
Tekmovalcev: 499
Borb: 894
st. dečki
st. deklice
ml. dečki
ml. deklice
ml. kadeti
ml. kadetinje
Rezultati vpisani
16.11. 17:51
26.10 Pokal Beltincev
9231 Beltinci
Tekmovalcev: 169
Borb: 288
st. dečki
st. deklice
ml. dečki
ml. deklice
Rezultati vpisani
26.10. 11:11
12.10 Pokal Komende
Glavarjeva cesta 37, 1218 Komenda
Tekmovalcev: 425
Borb: 659
ml. dečki
ml. deklice
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. dečki
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. cicibani U8
ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
12.10. 15:11
05.10 Pokal Dupleka
2000 Maribor
Tekmovalcev: 202
Borb: 278
kadeti
kadetinje
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
05.10. 13:41
21.09 Pokal Oplotnice
2317 Oplotnica
Tekmovalcev: 224
Borb: 387
st. dečki
st. deklice
ml. dečki
ml. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
24.09. 06:26
08.06 Pokal Krško
Cesta krških žrtev 131, 8270 Krško
Tekmovalcev: 116
Borb: 155
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. cicibani U8
ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
08.06. 12:59
01.06 Memorial Stanka Topolčnika
2310 Slovenska Bistrica
Tekmovalcev: 117
Borb: 138
ml. dečki
ml. deklice
Rezultati vpisani
01.06. 17:23
13.04 Pokal Ptuja
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
Tekmovalcev: 377
Borb: 382
ml. člani
ml. članice
mladinci
mladinke
ml. deklice
ml. dečki
kadeti
kadetinje
st. dečki
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
13.04. 17:43
06.04 Pokal Novega mesta
8000 Novo mesto
Tekmovalcev: 146
Borb: 237
ml. deklice
ml. dečki
st. deklice
st. dečki
Rezultati vpisani
06.04. 12:11
30.03 Pokal Bežigrada
Ljubljana
Tekmovalcev: 424
Borb: 818
st. dečki
st. deklice
ml. kadeti
ml. kadetinje
ml. dečki
ml. deklice
Rezultati vpisani
30.03. 17:46
09.03 Pokal Žirov
4226 Žiri
Tekmovalcev: 289
Borb: 472
st. dečki
st. deklice
ml. dečki
ml. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. cicibani U8
ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
09.03. 15:53
16.02 Guštanj Open 2019
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 213
Borb: 311
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
ml. kadeti
ml. kadetinje
Rezultati vpisani
16.02. 14:30
09.02 Pokal Lendave
Kranjčeva ulica 44, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 261
Borb: 412
ml. kadeti
ml. kadetinje
mladinci
mladinke
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
09.02. 16:01
03.02 Apolon Open 2019
Šolska ulica 10, 2311 Hoče
Tekmovalcev: 536
Borb: 896
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
ml. kadeti
ml. kadetinje
st. deklice
ml. cicibani U10
ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
03.02. 17:35
12.01 Pokal KBV Lendava
Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 313
Borb: 507
ml. dečki
ml. deklice
st. dečki
st. deklice
Rezultati vpisani
12.01. 14:15