3

SAFER BenediktAUT

WAT Stadlau

5

WIESINGER MarioAUT

UJZ Mühlviertel

8

SIMIĆ JovanSRB

Omladinac

BANSKY BrunoSVK

National Team SVK

33

MICELI Mattia


DETARI Daniel


34

SAFER Benedikt


SEMKOV Stanislav


35

WIESINGER Mario


CAGGIANO Luca


36

SCHRIEVER Yerrick


BANSKY Bruno


49

MICELI Mattia


SEMKOV Stanislav


50

CAGGIANO Luca


BANSKY Bruno


SEMKOV Stanislav


57

CAGGIANO Luca


CAGGIANO Luca


9

BARIŠIĆ LovreCRO

Dalmacijacement

12

BOKA BendeguzHUN

Domaszeki

15

SOBANOV MichailAUT

Vienna Samurai

16

SVOBODA JanCZE

National Team CZE

37

BARIŠIĆ Lovre


NASH Callum


38

BURDUSEL Razvan


BOKA Bendeguz


39

KHLOPETSKYI Danylo


RUBECA Luca


40

PONGRACZ Bence


SVOBODA Jan


51

NASH Callum


BOKA Bendeguz


52

KHLOPETSKYI Danylo


SVOBODA Jan


NASH Callum


58

KHLOPETSKYI Danylo


KHLOPETSKYI Danylo


17

KOZMA AkosHUN

Nagyatad

19

TARONCHER DavidAUT

JCK Carnuntum

21

KLAČAR RobertCRO

Istarski borac Pula

22

VALERIANI LeonardoITA

CUS PARMA ASD

23

SZEREDAS BotondHUN

Nippon Sport JC Budapest

41

KOZMA Akos


OLARU Adrian


42

TARONCHER David


STANOJEVIC DJORDJE


43

KLAČAR Robert


VALERIANI Leonardo


44

SZEREDAS Botond


VOROTELIAK DANIIL


53

KOZMA Akos


STANOJEVIC DJORDJE


54

VALERIANI Leonardo


VOROTELIAK DANIIL


KOZMA Akos


59

KOZMA Akos


VALERIANI Leonardo


26

SIMIĆ DamjanSRB

Omladinac

OZMEC MihaSLO

BEŽIGRAD

28

HINTERBERGER PatrickAUT

JF Salzburg

30

SZATMARI GyörgyHUN

National Team HUN

45

MELLA Edoardo


OZMEC Miha


46

LUBYANKO Glib


HINTERBERGER Patrick


47

TCHOKHONELIDZE GIORGI


SZATMARI György


48

ZAHARIA Vadim


MOTT Louis


55

MELLA Edoardo


LUBYANKO Glib


56

TCHOKHONELIDZE GIORGI


ZAHARIA Vadim


MELLA Edoardo


60

MELLA Edoardo


TCHOKHONELIDZE GIORGI


61

 


WIESINGER Mario 


AUT, UJZ Mühlviertel

62

 


RUBECA Luca 


ITA

63

 


OLARU Adrian 


ROU

64

 


OZMEC Miha 


SLO, BEŽIGRAD

65

WIESINGER Mario 


BANSKY Bruno 


SVK, National Team SVK

66

RUBECA Luca 


SVOBODA Jan 


CZE, National Team CZE

67

OLARU Adrian 


STANOJEVIC DJORDJE 


SRB

68

OZMEC Miha 


LUBYANKO Glib 


UKR

69

WIESINGER Mario 


SEMKOV Stanislav 


UKR

70

SVOBODA Jan 


NASH Callum 


IRL

71

OLARU Adrian 


VALERIANI Leonardo 


ITA, CUS PARMA ASD

72

LUBYANKO Glib 


TCHOKHONELIDZE GIORGI 


UKR

SEMKOV Stanislav 


SVOBODA Jan 


OLARU Adrian 


TCHOKHONELIDZE GIORGI 


SEMKOV Stanislav 


UKR

SVOBODA Jan 


CZE, National Team CZE

OLARU Adrian 


ROU

TCHOKHONELIDZE GIORGI 


UKR

75

SEMKOV Stanislav 


KOZMA Akos 


HUN, Nagyatad

76

TCHOKHONELIDZE GIORGI 


KHLOPETSKYI Danylo 


UKR

77

3. KOZMA Akos 


78

3. KHLOPETSKYI Danylo  


73

CAGGIANO Luca 


74

2. MELLA Edoardo 


79

1. CAGGIANO Luca