TEKMOVANJA | |
---|---|
MASTERS DOHA | 11.01. |
GRAND SLAM TEL AVIV | 18.02. |
CONTINENTAL OPEN PRAGA | 27.02. |
GRAND SLAM TASHKENT | 05.03. |
1. slovenska judo liga | 13.03. |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE | 20.03. |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI | 20.03. |
GRAND SLAM TBILISI | 26.03. |
GRAND SLAM ANTALYA | 01.04. |
EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI | 16.04. |
KONTINETALNI OPEN ZAGREB | 01.05. |
GRAND SLAM KAZAN | 05.05. |
DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDO KATAH | 23.05. |
DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO V KATAH | 23.05. |
BAUMGARTNOV PAS | 05.06. |
SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI | 06.06. |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI | 26.06. |
JUNIOR & SENIOR KOROŠKA OPEN | 03.07. |
EVROPSKO PRVENSTVO KATE | 03.07. |
OLIMPIJSKE IGRE TOKIO | 24.07. |
EVROPSKI POKAL ORENBURG | 07.08. |
KONTINETALNI OPEN SARAJEVO | 18.09. |
GRAND PRIX ZAGREB | 24.09. |
EVROPSKI POKAL DUBOVNIK | 16.10. |
GRAND SLAM PARIZ | 16.10. |
KONTINETALNI OPEN MALAGA | 23.10. |
IRŠIČEV MEMORIAL | 30.10. |
2. slovenska judo liga | 06.11. |
NAGAOKA | 21.11. |
GRAND SLAM ABU DHABI | 26.11. |
# | OSEBA | KLUB | TOČKE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | HOJAK Martin | BEŽIGRAD | 918 | ||
2. | PURNAT Nik | BEŽIGRAD | 360 | ||
3. | KOŽAR Rene | Z'DEŽELE SANKAKU | 296 | ||
4. | HERKOVIČ NACE | ACRON SLOVENJ GRADEC | 240 | ||
5. | KLOPČIČ Urh | GIB ŠIŠKA | 180 | ||
5. | MECILOŠEK Juš | BEŽIGRAD | 180 | ||
5. | PLEŠNIK Rok | Z'DEŽELE SANKAKU | 180 | ||
6. | KOMIČ Klavdij | GIB ŠIŠKA | 150 | ||
7. | TOPLAK Tim | BEŽIGRAD | 120 | ||
7. | PERKOVIČ Luka | DRAVA PTUJ | 120 | ||
8. | KAVČIČ Jaka | BEŽIGRAD | 72 | ||
8. | VREČAR Žiga | BEŽIGRAD | 72 | ||
9. | BOŽENK Žan | ACRON SLOVENJ GRADEC | 60 | ||
9. | KRIŽANEC Gašper | IMPOL | 60 | ||
9. | ROGELJ Maks | GIB ŠIŠKA | 60 | ||
10. | MARKOVIČ Žan | IMPOL | 51 | ||
10. | DUKARIČ Anej | IMPOL | 51 | ||
11. | ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik | BEŽIGRAD | 36 | ||
11. | MARKIČ Nejc | TRIGLAV KRANJ | 36 | ||
11. | BOLKO Urban | IMPOL | 36 | ||
11. | KROTKO Oli | BEŽIGRAD | 36 | ||
12. | URH ŠTRAVS | SHIDO | 26 | ||
12. | ROT Blaž | IMPOL | 26 | ||
13. | KORŽE KLEMEN | BRANIK MARIBOR | 0 | ||
13. | MOČNIK Lovro | SOKOL | 0 | ||
13. | LJUBIJANKIĆ Kerim | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
13. | DIVJAK Jan | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
13. | TOTAJ KORAB | APOLON MARIBOR | 0 | ||
13. | MIHELIČ Petja | GOLOVEC | 0 | ||
13. | POŽEK Žan | TRIGLAV KRANJ | 0 | ||
13. | ŠTOBER URH | VELENJE | 0 | ||
13. | PROKOFJEV - LAMPE Aljoša | GOLOVEC | 0 | ||
13. | BERGANT Adam | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
13. | SUHADOLNIK LEV | ZMAJČKI | 0 | ||
13. | ARKO Arne | GIB ŠIŠKA | 0 | ||
13. | PUŠNIK Maj | SOKOL | 0 | ||
13. | BELTRAM Nik | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
13. | ŠKRGET Nejc | PARTIZAN LJUTOMER | 0 | ||
13. | AJDIČ Aljaž | DRAVA PTUJ | 0 | ||
13. | TEŠANOVIĆ Luka | TATAMI | 0 |