TEKMOVANJA | |
---|---|
Pokal Lendave | 09.02. |
DP mladinci/mladinke | 03.03. |
JUNIOR Koroška Open 2019 | 16.03. |
Mladinski pokal Lignano | 06.04. |
Pokal Ptuja | 13.04. |
Mladinski pokal Leibnitz | 01.06. |
Mladinski pokal Paks | 22.06. |
Mladinski pokal Praga | 20.07. |
Evropsko prvenstvo Mladinci | 12.09. |
Svetovno prvenstvo mladinci | 16.10. |
Pokal Ivo Reya | 07.12. |
# | OSEBA | KLUB | TOČKE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | POGOREVC Rok | ACRON SLOVENJ GRADEC | 408 | ||
2. | KELC Tim | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 360 | ||
3. | VEZJAK Jaro | BRANIK MARIBOR | 315 | ||
4. | BRENCE Miha | IMPOL | 300 | ||
5. | VRHOVNIK Marko | ZMAJČKI | 291 | ||
6. | PLANTAK Aljaž | Z'DEŽELE SANKAKU | 288 | ||
7. | MARKOVIČ Žan | IMPOL | 270 | ||
8. | MECILOŠEK Juš | BEŽIGRAD | 249 | ||
9. | KAVČIČ Lovro | Z'DEŽELE SANKAKU | 234 | ||
10. | PLEČKO David | BEŽIGRAD | 225 | ||
11. | PUNGERČAR Nal | GOLOVEC | 210 | ||
12. | AMBROŽIČ Luka | GIB ŠIŠKA | 203 | ||
13. | PERKOVIČ Luka | DRAVA PTUJ | 198 | ||
14. | KELAVA Goran | BEŽIGRAD | 189 | ||
15. | VUČINA Alen | OPLOTNICA | 180 | ||
15. | FERENČAK Aleksander | BEŽIGRAD | 180 | ||
16. | DAJČMAN Jaša | DRAVA PTUJ | 171 | ||
17. | MAROH Luka | GORIŠNICA | 150 | ||
18. | VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban | Z'DEŽELE SANKAKU | 138 | ||
19. | DENŠA Luka | KBV LENDAVA | 135 | ||
19. | DŽAFEROVIČ Amar | KRŠKO | 135 | ||
20. | POŽEK Žan | TRIGLAV KRANJ | 126 | ||
21. | KOKOTOVIČ Staš | DUPLEK | 120 | ||
21. | BOLKO Urban | IMPOL | 120 | ||
22. | VEZJAK Peter | BRANIK MARIBOR | 116 | ||
22. | JAKAJ Bernard | DRAVA PTUJ | 116 | ||
23. | KLOPČIČ Urh | GIB ŠIŠKA | 105 | ||
24. | DAMIJAN Jurij | ACRON SLOVENJ GRADEC | 101 | ||
25. | BROD Žiga | BEŽIGRAD | 90 | ||
25. | TROPAN Luka | IMPOL | 90 | ||
25. | KAVČIČ Leon | GIB ŠIŠKA | 90 | ||
25. | DEDIČ Luka | GOLOVEC | 90 | ||
26. | ZAVEC Luka | BEŽIGRAD | 84 | ||
27. | YANKOVSKYY Andrej | ACRON SLOVENJ GRADEC | 83 | ||
27. | ČRETNIK Andraž | Z'DEŽELE SANKAKU | 83 | ||
28. | HOSTIČ DAVID | VELENJE | 81 | ||
29. | TEPEJ Urban | VELENJE | 78 | ||
29. | BIZJAK Luka | GIB ŠIŠKA | 78 | ||
29. | HERKOVIČ NACE | ACRON SLOVENJ GRADEC | 78 | ||
30. | KORŽE KLEMEN | BRANIK MARIBOR | 71 | ||
30. | KOKALJ Gašper | ŽIRI | 71 | ||
30. | KRAJZEL Mark | TVD PARTIZAN JESENICE | 71 | ||
31. | GAŠPARIČ Mario | IMPOL | 66 | ||
32. | PUNGERŠEK Jaka | ZMAJČKI | 65 | ||
33. | BERTALANIČ ŽIŽEK Gal | BRANIK MARIBOR | 63 | ||
34. | BABIČ Jaša | DRAVA PTUJ | 62 | ||
35. | VESELIČ Rok | GORIŠNICA | 60 | ||
35. | AMBROŽIČ Mark | TRIGLAV KRANJ | 60 | ||
35. | MARGUČ Tim | BEŽIGRAD | 60 | ||
36. | ŠTOBER URH | VELENJE | 56 | ||
37. | BOŽENK Žan | ACRON SLOVENJ GRADEC | 54 | ||
37. | GREGORC Mark | GOLOVEC | 54 | ||
37. | JASENC Tilen | BEŽIGRAD | 54 | ||
38. | TEŠANOVIĆ Luka | TATAMI | 48 | ||
39. | DAKOVIČ Bor | BRANIK MARIBOR | 45 | ||
39. | JURKOVIČ Marko | GIB ŠIŠKA | 45 | ||
39. | MARKIČ Nejc | TRIGLAV KRANJ | 45 | ||
40. | TOPOLINJAK Gašper | ACRON SLOVENJ GRADEC | 44 | ||
41. | KUHAR URBAN | VELENJE | 36 | ||
41. | URANJEK Peter | Z'DEŽELE SANKAKU | 36 | ||
41. | LAURA Filip | GORIŠNICA | 36 | ||
41. | ŠINDIČ Gašper | BEŽIGRAD | 36 | ||
42. | PREVOLŠEK Vinko | ACRON SLOVENJ GRADEC | 30 | ||
42. | OŠTIR Urban | OLIMPIJA | 30 | ||
42. | DEMŠAR Tim | IMPOL | 30 | ||
42. | KRAJNC Blaž | DRAVA PTUJ | 30 | ||
42. | KOŽAR Rene | Z'DEŽELE SANKAKU | 30 | ||
42. | MILOŠIČ Tomi | DRAVA PTUJ | 30 | ||
42. | KLOAR Rene | DRAVA PTUJ | 30 | ||
42. | JAUŠOVEC Tilen | PARTIZAN LJUTOMER | 30 | ||
42. | CAF Luka | DRAVA PTUJ | 30 | ||
43. | JARC Jernej | OLIMPIJA | 26 | ||
43. | OBLAK Gašper | GIB ŠIŠKA | 26 | ||
44. | HAROJ Timon | GIB ŠIŠKA | 23 | ||
44. | VOGRIN Jure | DRAVA PTUJ | 23 | ||
45. | FOTIVEC Mitja | KBV LENDAVA | 18 | ||
45. | PROKOFJEV - LAMPE Aljoša | GOLOVEC | 18 | ||
45. | ROGELJ Maks | GIB ŠIŠKA | 18 | ||
45. | ZVER Mihael | KBV LENDAVA | 18 | ||
46. | GOLOB PATRICK | IMPOL | 13 | ||
46. | OPRČKAL LENART | SHIDO | 13 | ||
46. | BERGANT Adam | Z'DEŽELE SANKAKU | 13 | ||
46. | KAC ANDRAŽ | ACRON SLOVENJ GRADEC | 13 | ||
46. | HORVAT Marko | OLIMPIJA | 13 | ||
46. | MIMIĆ Dušan | BEŽIGRAD | 13 | ||
47. | VREČAR Žiga | BEŽIGRAD | 0 | ||
47. | KUPLEN Blaž | MURSKA SOBOTA | 0 | ||
47. | VELIŠČEK JULIJAN | BRANIK MARIBOR | 0 | ||
47. | JURŠINIČ Maj | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
47. | TKALČEC Mark | GIB ŠIŠKA | 0 | ||
47. | CAF Rok | BRANIK MARIBOR | 0 |