1

GOSTENČNIK Aljaž SLO

JK RAVNE 

DANU Ion MDA

Lirps 

2

ZIPPUSCH Raphael AUT

Judo Team Salzburg 

 

3

MAKAROVIĆ Dino CRO

Zagreb

SCHLÖGL Julian AUT

JK Krems

4

DEMŠAR Tim SLO

JK IMPOL

KAIZER Žan SLO

JK ACRON SLOVENJ GRADEC

GOSTENČNIK Aljaž


[01:40] 02 s0 : 00 s0

ZIPPUSCH Raphael


SCHLÖGL Julian


[04:04] 00 s1 : 01 s1

DEMŠAR Tim


[02:04] 02 s1 : 00 s0

17

GOSTENČNIK Aljaž


[02:33] 11 s2 : 00 s1

18

DEMŠAR Tim


[03:15] 00 s2 : 02 s0

25

GOSTENČNIK Aljaž


[04:01] 11 s1 : 01 s2

5

JURKOVIĆ Dominik CRO

Profectus Samobor 

SAFER Benedikt AUT

WAT Stadlau 

6

VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban SLO

JK Z'DEŽELE SANKAKU 

7

PIKULENKO Nikita AUT

Viennese Judo Federation

8

SUMPOR Patrik CRO

Zagreb

PORRO Davide ITA

Polisportiva Besanese

JURKOVIĆ Dominik


[02:29] 02 s0 : 00 s0

VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban


[01:35] 00 s0 : 02 s0

PIKULENKO Nikita


PORRO Davide


[07:21] 00 s2 : 01 s2

19

VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban


[04:25] 00 s0 : 01 s1

20

PIKULENKO Nikita


[00:22] 10 s0 : 00 s0

26

PIKULENKO Nikita


[01:16] 00 s1 : 10 s0

9

SMAGIN Lev UKR

Randori 

PINTERA Daniel CZE

Brno 

10

MESIĆ Ronald CRO

Zagreb 

OBLAK Gašper SLO

ŠD GIB ŠIŠKA 

11

DUKARIČ Anej SLO

JK OPLOTNICA

AKHMAROV Khamzat RUS

Edelweiss

12

KORNHUBER Marcel AUT

Judo Team Salzburg

GRIN Aleksandr RUS

Kuzbass JC

SMAGIN Lev


[02:13] 10 s0 : 00 s0

MESIĆ Ronald


[03:15] 02 s1 : 00 s1

AKHMAROV Khamzat


[05:07] 00 s1 : 10 s1

GRIN Aleksandr


[01:41] 01 s0 : 10 s0

21

SMAGIN Lev


[00:40] 02 s0 : 00 s0

22

AKHMAROV Khamzat


[05:24] 00 s1 : 00 s3

27

AKHMAROV Khamzat


[04:00] 00 s0 : 01 s1

13

POŽEK Žan SLO

JK TRIGLAV KRANJ 

OŽIR Tilen SLO

JK Z'DEŽELE SANKAKU 

14

MALETS Alex UKR

Transcarpathia Judo Federation 

 

15

PELIVAN Petru MDA

Lirps

GRöSSIG Thomas AUT

Judo Team Salzburg

16

RUTKEVICIUS Domas LTU

Sport club Ippon

KULLASHI Arbër KOS

National Team KOS

OŽIR Tilen


[02:12] 00 s0 : 10 s0

MALETS Alex


PELIVAN Petru


[01:13] 02 s0 : 00 s0

KULLASHI Arbër


[03:18] 01 s0 : 11 s0

23

MALETS Alex


[02:30] 00 s1 : 10 s0

24

PELIVAN Petru


[03:19] 11 s1 : 00 s0

28

PELIVAN Petru


[06:04] 00 s2 : 01 s0

29

DANU Ion 


MDA, Lirps

ZIPPUSCH Raphael 


AUT, Judo Team Salzburg

30

PORRO Davide 


ITA, Polisportiva Besanese

31

DUKARIČ Anej 


SLO, JK OPLOTNICA

GRIN Aleksandr 


RUS, Kuzbass JC

32

GRöSSIG Thomas 


AUT, Judo Team Salzburg

KULLASHI Arbër 


KOS, National Team KOS

33

ZIPPUSCH Raphael 


[06:28] 00 s2 : 01 s1 

DEMŠAR Tim 


SLO, JK IMPOL

34

VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban 


SLO, JK Z'DEŽELE SANKAKU

35

GRIN Aleksandr 


[05:09] 00 s1 : 01 s2 

SMAGIN Lev 


UKR, Randori

36

KULLASHI Arbër 


[04:00] 00 s0 : 01 s0 

MALETS Alex 


UKR, Transcarpathia Judo Federation

39

ZIPPUSCH Raphael 


[04:01] 01 s0 : 00 s0 

PORRO Davide 


[04:00] 01 s1 : 00 s1 

40

SMAGIN Lev 


[07:43] 00 s3 : 00 s0 

KULLASHI Arbër 


[02:30] 10 s0 : 01 s0 

ZIPPUSCH Raphael 


[01:29] 10 s0 : 00 s0

KULLASHI Arbër 


[01:30] 01 s0 : 10 s0

ZIPPUSCH Raphael 


AUT, Judo Team Salzburg

PELIVAN Petru 


MDA, Lirps

KULLASHI Arbër 


KOS, National Team KOS

PIKULENKO Nikita 


AUT, Viennese Judo Federation

41

3. PELIVAN Petru 


[01:54] 00 s1 : 02 s0 

42

3. KULLASHI Arbër 


[04:00] 01 s2 : 00 s0 

GOSTENČNIK Aljaž 


SLO, JK RAVNE

PIKULENKO Nikita 


AUT, Viennese Judo Federation

AKHMAROV Khamzat 


RUS, Edelweiss

PELIVAN Petru 


MDA, Lirps

37

GOSTENČNIK Aljaž 


[01:00] 02 s0 : 00 s0 

38

2. AKHMAROV Khamzat 


[03:08] 11 s1 : 00 s2 

43

1. GOSTENČNIK Aljaž 


[03:18] 11 s0 : 00 s0