1

CVETKO Jakov CRO

Istarski borac Pula 

FERENČAK Aleksander SLO

JK Z'DEŽELE SANKAKU 

2

DAVIDENCO Roman MDA

Lirps 

 

3

STRAŽA Tin CRO

Zagreb

4

VUČINA Alen SLO

JK OPLOTNICA

TEPEJ Urban SLO

JK VELENJE

FERENČAK Aleksander


[03:01] 00 s0 : 02 s0

DAVIDENCO Roman


STRAŽA Tin


VUČINA Alen


[02:22] 10 s0 : 00 s0

17

DAVIDENCO Roman


[01:05] 00 s0 : 10 s0

18

VUČINA Alen


[04:15] 00 s3 : 00 s1

25

VUČINA Alen


[10:06] 00 s0 : 01 s1

5

ADAMCHUK Igor UKR

Transcarpathia Judo Federation 

KLETZENBAUER (DON'T USE!) Hannes AUT

SU Noricum Leibnitz 

6

SCHARFETTER Thomas AUT

Judo Team Salzburg 

 

7

PLANTAK Aljaž SLO

JK Z'DEŽELE SANKAKU

8

ŠVEC Pavel CZE

Brno

ADAMCHUK Igor


[00:55] 10 s0 : 00 s0

SCHARFETTER Thomas


PLANTAK Aljaž


ŠVEC Pavel


19

ADAMCHUK Igor


[04:00] 01 s0 : 00 s1

20

PLANTAK Aljaž


[04:00] 01 s2 : 00 s2

26

PLANTAK Aljaž


[04:00] 00 s0 : 01 s0

9

SOKOLOVIĆ Damian CRO

Istarski borac Pula 

NASLADEK Alberto ITA

U.S. Muggesana  

10

NIEDERDORFER Michael AUT

Judo Team Salzburg 

 

11

VRHOVNIK Marko SLO

JK Zmajčki

12

BABENKO Alex UKR

Transcarpathia Judo Federation

SOKOLOVIĆ Damian


[01:14] 02 s0 : 00 s0

NIEDERDORFER Michael


VRHOVNIK Marko


BABENKO Alex


21

SOKOLOVIĆ Damian


[02:38] 10 s0 : 01 s0

22

BABENKO Alex


[01:41] 00 s0 : 10 s0

27

SOKOLOVIĆ Damian


[03:25] 10 s0 : 00 s0

13

STRAVINSKAS Gvidas LTU

Olimpine Viltis 

 

14

URANJEK Peter SLO

JK Z'DEŽELE SANKAKU 

BUZICA Dan MDA

Lirps 

15

GAITUKAEV Abubakar RUS

Edelweiss

16

JELAČA Ivan CRO

Zagreb

STRAVINSKAS Gvidas


BUZICA Dan


[01:50] 00 s0 : 02 s0

GAITUKAEV Abubakar


JELAČA Ivan


23

BUZICA Dan


[00:46] 00 s0 : 10 s0

24

GAITUKAEV Abubakar


[02:49] 02 s0 : 00 s0

28

GAITUKAEV Abubakar


[03:22] 00 s3 : 00 s1

29

TEPEJ Urban 


SLO, JK VELENJE

STRAŽA Tin 


CRO, Zagreb

30

ŠVEC Pavel 


CZE, Brno

31

NASLADEK Alberto 


ITA, U.S. Muggesana

NIEDERDORFER Michael 


AUT, Judo Team Salzburg

32

JELAČA Ivan 


CRO, Zagreb

33

STRAŽA Tin 


[02:11] 00 s0 : 02 s0 

DAVIDENCO Roman 


MDA, Lirps

34

ADAMCHUK Igor 


UKR, Transcarpathia Judo Federation

35

NIEDERDORFER Michael 


[00:22] 00 s0 : 10 s0 

BABENKO Alex 


UKR, Transcarpathia Judo Federation

36

BUZICA Dan 


MDA, Lirps

39

STRAŽA Tin 


[03:18] 10 s2 : 00 s1 

ŠVEC Pavel 


[02:06] 02 s0 : 00 s0 

40

BABENKO Alex 


[01:18] 00 s0 : 02 s0 

JELAČA Ivan 


[01:26] 10 s0 : 00 s0 

ŠVEC Pavel 


[03:53] 01 s0 : 02 s0

BABENKO Alex 


[00:47] 02 s0 : 00 s0

ŠVEC Pavel 


CZE, Brno

SOKOLOVIĆ Damian 


CRO, Istarski borac Pula

BABENKO Alex 


UKR, Transcarpathia Judo Federation

PLANTAK Aljaž 


SLO, JK Z'DEŽELE SANKAKU

41

3. SOKOLOVIĆ Damian 


[04:00] 00 s1 : 01 s0 

42

3. BABENKO Alex 


[00:16] 10 s0 : 00 s0 

VUČINA Alen 


SLO, JK OPLOTNICA

PLANTAK Aljaž 


SLO, JK Z'DEŽELE SANKAKU

SOKOLOVIĆ Damian 


CRO, Istarski borac Pula

GAITUKAEV Abubakar 


RUS, Edelweiss

37

2. VUČINA Alen 


[10:14] 10 s1 : 00 s2 

38

GAITUKAEV Abubakar 


[01:14] 00 s0 : 10 s0 

43

1. GAITUKAEV Abubakar 


[02:03] 01 s0 : 10 s0