TEKMOVANJA | |
---|---|
POKAL LENDAVE | 08.01. |
POKAL MURSKE SOBOTE | 12.03. |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE | 26.03. |
POKAL GORICE | 27.03. |
POKAL BEŽIGRADA | 16.04. |
APOLON OPEN | 07.05. |
PALIJEV MEMORIAL | 22.05. |
JUDO PRLEKIJA OPEN | 24.09. |
POKAL KOMENDE | 08.10. |
"Zavarovalnica Sava" KOROŠKA OPEN | 22.10. |
IRŠIČ 2022 | 05.11. |
NOVOLETNI TURNIR | 03.12. |
POKAL NIKA VRABLA | 17.12. |
# | OSEBA | KLUB | TOČKE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | BLAŽIČ Gal | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 440 | ||
2. | VORŠIČ RENE | ORMOŽ | 140 | ||
3. | RAZDEVŠEK Matic | ACRON SLOVENJ GRADEC | 130 | ||
4. | KODRIČ Luka | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 110 | ||
5. | LOMOVŠEK KALAR An | BEŽIGRAD | 106 | ||
6. | KOMERIČKI Tibe | ACRON SLOVENJ GRADEC | 92 | ||
7. | MIRNIK Žiga | BRANIK MARIBOR | 80 | ||
8. | VALANT Vid | BEŽIGRAD | 78 | ||
8. | VUČKO NIK MAJ | TRATNJEK BELTINCI | 78 | ||
9. | WEISS Peter | TATAMI | 70 | ||
10. | CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ | TATAMI | 68 | ||
10. | BARTOL Jakob | BEŽIGRAD | 68 | ||
11. | MASTNAK Svit | Z'DEŽELE SANKAKU | 60 | ||
11. | TRENDOV Martin | KOPER | 60 | ||
12. | ZUPANČIČ Emil | BEŽIGRAD | 58 | ||
12. | PINTER Ian | Z'DEŽELE SANKAKU | 58 | ||
13. | MILOŠIČ LAN | DRAVA PTUJ | 56 | ||
14. | MAHMUTOVIĆ Alen | IVO REYA | 52 | ||
15. | RUMEŽ Matic | TRATNJEK BELTINCI | 48 | ||
16. | VALANT Oskar | TRIGLAV KRANJ | 40 | ||
16. | PIVEC ŽIGA | IMPOL | 40 | ||
17. | PIPAN Nik | GIB ŠIŠKA | 36 | ||
18. | MIHELIN GAŠPER | TATAMI | 32 | ||
18. | KOVAČEC LAN | MURSKA SOBOTA | 32 | ||
19. | SOROSCY Nejc | TATAMI | 28 | ||
19. | KRALJ Miha | GOLOVEC | 28 | ||
20. | POTRČ Tevž | GOLOVEC | 24 | ||
20. | PLEŠKO ZALAR Nejc | OLIMPIJA | 24 | ||
20. | UNUK Matevž | BRANIK MARIBOR | 24 | ||
21. | KUŠTER Brin | APOLON MARIBOR | 20 | ||
21. | SEDLAK Lan | GOLOVEC | 20 | ||
22. | DREN Jure | IVO REYA | 16 | ||
22. | ARHAR Martin | POLYTEAM | 16 | ||
22. | ANŽEL LARA Alex | LITIJA | 16 | ||
22. | VOLČIČ ŽIGA | OPLOTNICA | 16 | ||
23. | ROGL Grega | APOLON MARIBOR | 12 | ||
23. | VERDELJ PAL Lev | GIB ŠIŠKA | 12 | ||
24. | PUHEK Tai Jan | BEŽIGRAD | 8 | ||
24. | KOČEVAR Kristjan | KOHEZIJA | 8 | ||
24. | BICAJ Marko | GOLOVEC | 8 | ||
24. | VOZLIč Tomas | GORIŠNICA | 8 | ||
24. | BAVDAŽ Sebastijan | GORICA | 8 |